Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz dostawać informacje o najciekawszych wpisach i nowościach na blogu, koniecznie zapisz się do newslettera Gra na nerwach!

Na stronie zawarte są reklamowe linki afiliacyjne. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies).

Autor: Patrycja Makuszewska

stres a jedzenie
Dieta

Co jeść w stresujących sytuacjach? 

Z każdej strony trafiają do nas informacje, opisujące jak szkodliwy jest stres. W praktyce jednak jest on nieodłącznym elementem życia we współczesnym społeczeństwie. Nadmiar bodźców, ścigające nas terminy i masa obowiązków uruchamiają reakcję, która najczęściej jest nieadekwatna. Dla przykładu przyspieszona akcja serca i dostarczenie większej...
kobieta nalewająca alkohol z butelki do skzlanki
Styl życia

Wpływ alkoholu na zdrowie. Czy istnieje bezpieczna dawka alkoholu? 

Alkohol jest często nieodłącznym elementem spotkań towarzyskich. Używką, do której stosowania jesteśmy wręcz gorąco zachęcani. A przecież wszyscy wiedzą, że negatywnie wpływa na zdrowie. Ale czy rzeczywiście? Czy wiesz, jak dużo alkoholu trzeba, żeby negatywnie wpłynął na zdrowie? Zdajesz sobie sprawę, jakie konsekwencje może powodować...
Prawa zastrzeżone przez Mind Development Academy Wojciech Nowosada
Dołącz do listy oczekujących! Powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie dostępny. Podaj swojego maila i zapisz się do listy oczekujących.