Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz dostawać informacje o najciekawszych wpisach i nowościach na blogu, koniecznie zapisz się do newslettera Gra na nerwach!

Na stronie zawarte są reklamowe linki afiliacyjne. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies).

Gra na nerwach na Patronite.pl

Możesz wspomóc rozwój Gry na nerwach w zamian za nagrody!

Zdecydowałem się założyć konto na Patronite.pl z dwóch powodów: szybszy rozwój portalu i możliwość kontroli nad społecznością tworzoną na Discordzie. Na przestrzeni ostatnich lat dostałem multum wiadomości z podziękowaniami za prowadzenie Gry na nerwach i opisywanie tych wszystkich tajników pracy mózgu i jego wspomagania, dlatego wierzę, że wspólnymi siłami zdziałamy cuda.

Na co będą przeznaczone donacje?

Rozwój portalu

Plany rozwoju portalu

Mam wiele planów na uczynienie platformy bardziej funkcjonalną, jednak do tej pory brakowało mi na to czasu i funduszy. Z pomocą Patronów będę mógł szybciej wprowadzić te ambitne plany w życie. Gwarantuję, że każda złotówka zainwestowana w Grę na nerwach się opłaci!

  • Częstsze publikowanie nowych artykułów i poszerzenie ich tematyki. Docelowo chciałbym w projekt zaangażować nowych autorów z dużym poziomem ekspertyzy w tematach psychologii, psychoterapii i neurobiologii.
  • Rozwój kanałów Social Media i newslettera. Planuję rozszerzyć komunikację z Wami poprzez częstsze publikowanie neuronaukowych nowinek na IG, FB i Twitterze oraz regularną wysyłkę merytorycznego newslettera.
  • Wdrożenie na stronie skryptów z testami kognitywnymi. Owe testy pozwolą samodzielnie sprawdzać parametry kognicji na zasadach takich, jakie stosuje się w badaniach naukowych. Dzięki nim będzie możliwe w każdej chwili sprawdzenie kluczowych parametrów, z ciekawości lub dla sprawdzenia efektów wprowadzonych w życie zmian.
  • Uniwersalny dostęp do czatu. Możesz korzystać z Discorda przez apkę na mobile, apkę na desktopie lub przez przeglądarkę, jak Ci wygodniej.
  • Podział na kanały. Dyskusję dzielimy na tematyczne kanały, dzięki czemu ciekawe wątki się nie gubią. Możesz zaglądać do tych kanałów, które Cię interesują, a pozostałe wyciszyć.
  • Dedykowany bot wrzucający nowinki z sieci. Na serwerze jest osobny kanał, na którym specjalny bot na bieżąco publikuje linki do nowych artykułów pojawiających się w branżowych portalach.
  • Tylko zainteresowani rozmówcy. Dostęp w formie abonamentowej zapewnia nie tylko dobrą jakość serwera, ale też filtruje przypadkowych gapiów. Dzięki temu na serwerze są tylko ludzie zainteresowani tematyka i rozmową.

Grupa dyskusyjna

Prywatny czat na serwerze Discord

Serwer na Discordzie ma być lepszą alternatywą dla grupy na Facebooku. Daje możliwość swobodnej i dynamicznej dyskusji z podziałem na tematyczne kanały.

Jak działa Patronite?

Jest to portal, dzięki któremu osoby ceniące sobie działalność danego twórcy lub instytucji, mogą wspomóc ich działalność comiesięcznymi wpłatami pieniężnymi, uzyskując za to w podziękowaniu nagrody wyznaczone przez twórcę. Ty decydujesz jaką kwotą chcesz wspierać. Płatności możliwe są kartą płatniczą, Paypalem, BLIKiem lub przelewem błyskawicznym Tpay. Najniższa kwota wsparcia to 5 zł miesięcznie, czyli tyle, co mała kawa lub butelka słodkiego napoju. Dla Patronów taka kwota co miesiąc jest niewielkim wydatkiem, natomiast działa tutaj efekt skali. Gdy na patronat zdecyduje się kilkadziesiąt czy też kilkaset osób, zaczynają zbierać się sumy, które realnie wpływają na tempo rozwoju twórcy i jakość dostarczanych treści. W podsumowaniu, przekazując co miesiąc zaledwie kilka złotych, zyskujesz dostęp do znacznie lepszych treści i ekskluzywnych nagród.

Co zyskasz?

No właśnie! Patronat niesie za sobą obopólne korzyści, więc pomówmy o zyskach również dla Ciebie. Projekt Gra na nerwach zyskuje nowe szanse rozwoju, natomiast Ty dostajesz odpowiednie „nagrody”, w zależności od progu wsparcia, jaki wybierzesz.

 

Progi wsparcia

Podstawowym benefitem, który dostępny jest już od najniższego progu 5 zł (oraz w każdym wyższym), jest dostęp do grupy dyskusyjnej na zamkniętym serwerze na Discordzie. W ten sposób wiedzę możesz czerpać nie tylko czytając artykuły na blogu, ale i czynnie uczestnicząc w dyskusjach i zadając pytania zaangażowanej społeczności. Uwierz, że 5 zł wydane na możliwość networkingu w tematycznej społeczności to rewelacyjna inwestycja!

discord logo

Jeśli zdecydujesz się jednak na wsparcie większe niż 5 zł, to pojawiają się kolejne korzyści. Dwa kolejne progi, czyli 10 i 20 zł powiązane są z uhonorowaniem Twojego zaangażowania w rozwój projektu, odpowiednia przypisując wyjątkową rangę na Discordzie (Honorowy Patron) i dopisując Twoje nazwisko (jeśli sobie tego życzysz) na stronie 'O autorze’ na grananerwach.pl. Jest to forma specjalnego podziękowania i obwieszczenia światu, że portal rozwija się między innymi dzięki Tobie.

 

Próg 40 zł natomiast daje Ci dodatkowy benefit — na Twój adres mailowy zostanie wysłany ebook „Nootropy — z czym to się je, który w jednym miejscu dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji na start z suplementacyjnym wspomaganiem mózgu. Najbardziej wartościową nagrodę otrzymasz przynajwyższym progu wsparcia wynoszącym 80 zł. Poza nagrodami z poprzednich progów wysyłam do Ciebie (na polski adres) fizyczny gift box z gadżetami Gry na nerwach — długopisy, planer, naklejki itp. Bardzo praktyczne fanty!

 

Cele

Poza progami, na Patronite wyznacza się też cele uzależnione od sumy miesięcznego wsparcia wszystkich Patronów. W moich celach wypisałem wszystko to, co wyżej wymieniłem w planach rozwoju, a ze szczegółami zapoznasz się na profilu w zakładce 'Cele’.

Prawa zastrzeżone przez Mind Development Academy Wojciech Nowosada
Dołącz do listy oczekujących! Powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie dostępny. Podaj swojego maila i zapisz się do listy oczekujących.