Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz dostawać informacje o najciekawszych wpisach i nowościach na blogu, koniecznie zapisz się do newslettera Gra na nerwach!

Sprawdź tematy
Na stronie zawarte są reklamowe linki afiliacyjne. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies).

Marka: feliĉa molekulo

feliĉa molekulo

Feliĉa molekulo w uniwersalnym języku esperanto znaczy „szczęśliwa cząsteczka”. Jest to polska marka z misją. W ofercie mają niezwykle gustowną biżuterię z motywami wzorów chemicznych różnych substancji wpływających na samopoczucie i ogólny dobrostan psychiczny. Biżuterię zdobią wzory strukturalne serotoniny i dopaminy, czyli molekuł szczęścia, ale mają też kofeinę, adrenalinę, estrogen i testosteron. Oferują również bardzo subtelny i urzekający motyw podwójnej helisy DNA (gratka dla fanek biologii i genetyki), a także biżuterię z odlewem ziarenka kawy!

Biżuteria chemiczna feliĉa molekulo produkowana jest w Polsce z najwyższej jakości srebra próby 925, która jest antyalergiczna ze względu na brak obecności często alergizującego niklu. Większość modeli biżuterii oferują w wariancie srebrnym oraz z dodatkowym pokryciem z dwóch warstw źółtego złota 24K, więc trafiają w gusta zwolenników obu kruszców.

Marka ma na sercu sprawę ekologii. Ich ozdobne, jednostkowe pudełeczka na biżuterię wykonane są z materiałów z certyfikatem FSC, co oznacza odpowiedzialne podejście do gospodarki leśnej — nie wycina się więcej drzew, niż jest w stanie odrosnąć, a pracownicy mają godne warunki pracy. Wszystko na podstawie wiary, że dbałość o planetę pozwoli na szczęście nie tylko nasze, ale i wielu kolejnych pokoleń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prawa zastrzeżone przez Mind Development Academy Wojciech Nowosada