Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz dostawać informacje o najciekawszych wpisach i nowościach na blogu, koniecznie zapisz się do newslettera Gra na nerwach!

Na stronie zawarte są reklamowe linki afiliacyjne. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na używanie ciasteczek (cookies).

Kategoria: Biżuteria

Biżuteria

Integralną ozdobą każdej kreacji modowej jest srebrna biżuteria. Odpowiednio dobrana będzie doskonale dopełniać pozostałe elementy ubioru i podkreślać urodę estetyki, nawet gdy sama nie będzie szczególnie krzykliwa. Unikalną kategorią takiej biżuterii jest biżuteria chemiczna ozdobiona motywami wzorów chemicznych różnych substancji. Tak oryginalny dodatek bez wątpienia zaintryguje każdej osoby, która trafi na niego wzrokiem.

Srebrna biżuteria ze wzorami serotoniny i dopaminy

Biżuteria z molekułami szczęścia to wyjątkowy sposób by w subtelnie i nietuzinkowo wyrazić siebie i swoje emocje. Pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki ze wzorami strukturalnymi dodadzą Ci odrobiny tajemniczości i mogą stanowić furtkę do nawiązania ciekawych dyskusji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prawa zastrzeżone przez Mind Development Academy Wojciech Nowosada
Dołącz do listy oczekujących! Powiadomimy Cię, gdy ten produkt będzie dostępny. Podaj swojego maila i zapisz się do listy oczekujących.