Stany Zjednoczone są państwem, w którym jest zdecydowanie najlepsza dostępność wszelkiego rodzaju smart drugs. Sprzyjają temu głównie dość łagodne regulacje prawne, które zostawiają uchyloną furtkę na różnego rodzaju nagięcia zasad. Dla przykładu niektóre sklepy sprzedają swój asortyment jako surowce do badań laboratoryjnych, choć wszyscy klienci wiedzą, jakie jest ich prawdziwe przeznaczenie. Jednym z takich sklepów jest Ceretropic.

Ceretropic.com to nieoficjalnie siostrzany sklep marki Nootropics Depot (ten sam właściciel), w którym trzymają ten bardziej hardcore’owy asortyment. Nootropics Depot słynie ze świetnej jakości towaru, szerokiej oferty i bardzo dobrych cen, podobnie jest w przypadku Ceretropic. Dużą przychylność użytkowników sklepy te zyskują sobie również czynnym udziałem w życiu społeczności, udzielając się merytorycznie na tematycznych forach o nootropach, jak reddit, czy longecity.

Oferta sklepu z nootropami — Ceretropic.com

Ich oferta była bardzo pokaźna i atrakcyjna, a znaleźć tam można było między innymi:

Ceretropic - zamknięcie sklepu z nootropami
Obecny komunikat pod adresem ceretropic.com

Zamknięcie sklepu Ceretropic

Jak to jednak bywa ze sklepami balansującymi na krawędzi prawa, czas Ceretropic niestety się kończy. Właściciel donosi, że 22 czerwca 2018 roku sklep kończy swoją działalność. Sklep działał równo 5 lat, ponieważ założony był w czerwcu 2013 roku. Zamknięcie Ceretropic to zdecydowanie przykra wiadomość dla amatorów nootropów i biohackingu. Wiemy jednak, że na miejsce Ceretropic wskakuje ich nowa działalność, marka Natrium Health pod adresem natriumhealth.com. Wygląda na to, że pod nową szatą sprzedawane będą tym razem łagodniejsze i naturalne produkty, również w wieloskładnikowych formułach, nie tylko monopreparaty.

Zastanawiasz się gdzie kupić nootropy? Sprawdź listę polecanych sklepów ze środkami nootropowymi.

Ceretropic - zrzut ekranu z amerykańskiego sklepu z nootropami ceretropic.com